O NÁS

Máme rádi auta!

Ahoj a vítejte u nás na webu. Jmenuji se Honza Smékal a společně s kolegou Martinem se staráme, aby vaše nová auta zůstala pomocí ochranné PPF fólie stejně tak krásná, jako když jste si je zakoupili. U těch starších zase navrátíme jejich zašlou krásu renovací laku a jeho následným ošetřením keramickými povlaky či klasickým voskováním. 

Autům jsem propadl už jako mlaďoch, ale profesionálně se jim věnuji 10 let. Přivedlo mě k tomu pořízení mého prvního vysněného auta, kdy jsem zjistil, že v Brně není jediná rozumná automyčka, odkud by auta neodjížděla sice čistá, ale zárověň poškrábaná od nešetrných pomůcek a postupů. Nakoupil jsem si ze zahraničí základní detailigovou výbavičku a o víkendech se začal o své auto starat sám. Kamarádi vnímali, že mám pořád krásně čisté a lesklé auto a začali se vyptávat, jestli bych jim ho taky nevymazlil. Postupně přibylo v mém repertoáru strojní leštění a renovace laků spolu s keramickými povlaky. V mé tehdejší sociální ''autistické'' :) skupině se to trošku rozkřiklo a najedou jsem měl všechny volné víkendy plné detailingu. 

Po několika měsících přišla nabídka, kterou jsem nemohl odmítnout. V CZ/SVK v té době byly dvě skutečně profi firmy, které se staraly o ty krásná auta z čásáků a plakátů. V CZ to byla a stále je firma Autozipo z Berouna a na SVK tehdejší Royal Garage z Bratislavy, ze které jsem dostal nabídku na změnu povolání i přesídlení. Byl to záhul, ale stálo to za to. Tyto zkušenosti bych sám sbíral mnoho let a díky kolegovi Mirovi (seva Mirec!), jehož dřívějším působištěm byla firma 3M, kde zastával post technologa pro lakovny, jsem se třeba zdokonaloval v broušení laku na Porsche 993 Turbo S, které už v té době stálo nesmyslnou raketu. Prošla mi tak pod rukama auta, na která už si díky jejich vzácnosti asi nikdy nesáhnu. 

Rodinné důvody mě zavedly zpět do Brna a začal jsem zde hledat prostory, kde bych mohl pokračovat s prací na autech. Náhoda vedla k tomu, že jsem se seznámil s Alexem, který v té době rozjížděl eshop vLesku.cz. Padla myšlenka nezávisle spojit naše podnikání a najít si společně prostory, kde bychom pod jednou střechou mohli nabízet prodej autosmetiky s odborným poradenstvím a detailingové služby. V té době neexistovalo v čechách nic podobného a ukázalo se, že to byl dobrý nápad. Společně jsme rostli a rozvíjeli naše portfolio produktů i služeb.  Ze dvou lidí byli tři, ze tří šest, z toho jeden makal za dva – díky Tome! První hala nám vystačila necelé tři roky, druhá větší už jen dva. Kdo nás navštívil ví, že poslední dobou už u nás nebylo k hnutí. Krabice se zbožím doslova všude a hláška ''Nezlobte se, nám zrovna dovezli zboží...'' byla na denním pořádku. :) 

V srpnu roku 2022 započala další etapa, Alex přesunul své působení do větších prostor v Lelekovicích, já si nechal naše dostavadní působiště na Kulkove 8, kam někteří z vás byli zvyklí jezdit a kde jsem už měl hezky vymazlenou dílnu, která je nyní zase o kousek větší. 

Od roku 2023 zastupujeme na českém trhu sklokeramické povlaky Modesta a autokosmetiku Aenso.


Budeme se těšit až nás navštívíte!

-Honza Smékal-


instalace ochranné ppf fólie z metráže
instalace ochranné ppf fólie z metráže